Karo Halı

Karo Halı Nedir?

Karo Halılar özellikle ticari alanlarda kullanılan bir halı çeşididir. Karo Halı parçaların iç içe geçebilmesi ile oluşan bir halı modeli olup sağlamlığı, dayanıklılığı ve pratik olmasından dolayı ofis ve iş yerlerinde karo halı oldukça fazla tercih edilen bir modeldir. Çok fazla renk ve modele sahip olan karo halı ile işyeri ofisleriniz renklenecek, temizlik konusunda sizlere daha az iş düşecektir. Bu yüzden sizde mutlaka karo halı tercih etmelisiniz.

Topaylar Arçelik Bayi Karo Halı Çalışmamız
Topaylar Arçelik Bayi Karo Halı Çalışmamızdan bir fotoğraf

Ofis ve iş yerlerinizin iç mimari ile renk uyumuna göre özenle karo halı seçimi yapılmalıdır. Yerde serili olan bu karo halı sizi ofisinizde yahut iş yerinizde sıkmamalı, göz zevkinizi bozmaması açısından itina ile karo halı seçimi yapılmalıdır.

Karo halının yüzeyi düz ve pürüz olmasından dolayı hijyen bakımından sizlerinde içi rahat edecektir. Karo halı tamamen uzman görevliler tarafından uygulanmalıdır.

Uzman personellerimizin sayesinde karo halı işlemi uygulandıktan sonra karo halının ömrü ve kullanım kolaylığı maksimum derece artış gösterecektir. Bu yüzden her yere karo halı çalışması yaptırmamanız da önem arz etmektedir.


Örnek Karo Halı Çalışmalarımızdan Bazı Fotoğraflar


Karo Halı Modelleri

Ucuz Karo halı modelleri temizlik ve bakım ücretleri de oldukça ekonomiktir. Karo halı montajı oldukça hızlı yapılabilmektedir. Betona direk montajı yapılacağı için altına herhangi birşeyin konması gerekmemektedir. Karo halılar su ile nem karşısında olduça güçlüdür ve dayanıklıdır. Nem küf ve bakteri konusunda da karo halılar oldukça kullanışlı bir halı türüdür. Karo halı modellerinden bazıları inceleyip örneklendirelim ve sizlere model fotoğraflarını da sunmak isteriz:

INCATI Karo Halı Modelleri

Incati karo halıları ve Incati Zamba Karo Halıları 50×50 ebatında, bitumen altlıklı, ağır kontrat, %100 ağartıcı temizlenebilir, polyamid bukle karolardır.
Örneğin Zamba Karo Halı, EN1307’ye göre yüzey performansı için 33. Sınıftır ve ISO105B02’ye göre UV dayanıklılık testine tabi tutulmuştur. Incati Karo Halı, aynı zamanda, anti-mikrobial, anti-mantar Ultra fresh testine tabi tutulmuş olup, EN13501-1’göre BflS21 yanmazlık sınıflandırmasına sahiptir ve EN985;2001’e göre tekerlekli sandalye ile kullanımda A Sınıfı uygunluğundan geçmiştir.

Incati Karo Halı Modellerinden bazıları:


Performance Karo Halı Modelleri

Özel ölçü üretimine sahip olan Performance Karo Halı modelleri, değişik olçülerde üretilmiştir. İster petek deseni, isterseniz yekpare olarak tek parça halinde çok farklı modeller oluşturararak yaşam alanlarınıza yenilikler katabilirsiniz. Günümüz modasında yeniliklere ihtiyaç duyulması sebebi ile geliştirilen Performance Karo Halı modüler halı sistemi 6 renk ile üretilmektedir. Özgün tasarım mekanlara uygun olan ürün, modüler olarak tasarlanmış ve modüler olarak değişik tasarımlar uygulanabilmektedir.

Performance Trape-T ip polyamip ip kullanılar üretilen Trape-T, ticari mekan, mağaza, ofis, okul, kolej, öğrenci konaklama yeri, otel ve belediye binaları için idealdir. Ürünün ip yapısının polyamide olması sebebi ile de lekelere karşı da yüksek performan göstermektedir.

Performance Karo Halı Modellerinden bazıları:


Associated Carpets Karo Halı Modelleri

Associated Carpets markasına ait karo halıları da tercih edebilirsiniz. Associated Carpets Karo Halı modelleri en çok kullanılan karo halılar arasındadır.

Associated Carpets Karo Halı Modellerinden bazıları:

Karo Halı Fiyatları

Karo halı seçilen model ve yüzeyin m2 durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Biltekin Halı olarak bizimle Karo Halı konusunda iletişime geçmeden Karo Halı çalışması yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. Karo Halı konusunda ücretsiz danışmanlık, fiyat ve modeller hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.

Karo Halı Fiyatları İletişim - Biltekin Halı