fbpx

Çim Halı

Çim Halı tabanı dayanıklı bir ürün üzerine dokunmuş, doğal görünümlü ve dayanıklı dış mekan bir ürün olması ile birlikte yağmura, rüzgara gibi kötü hava şartlarına dayanıklı bir üründür. Çim Halı ile işyerlerinizi ve evlerinizi güzelleştirip doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Çim Halı 7mm, Çim Halı Landspace satışlarımız da hızla devam etmektedir.

Dekorasyon Çim Halı
Dekorasyon Çim Halı

Dekorasyon Çim Halı

Dekorasyon amaçlı 7 mm çim halı ürünlerimiz yeşil, kırmızı, turkuaz ve mavi renklerde olup dökülme ve parçalanma yapmaz.

Yağmur alan zeminlerde, güneş gören yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Dekorasyon 7mm çim halıları balkonlarınızda, verandalarınızda, işyerlerinizin önlerinde kafelerinizin bahçelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dayanıklı bir tabana sahip olan 7 mm çim halılarımız dış mekanda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Dekorasyon Çim Halı Özellikleri

Su ile yıkanabilir. Elektrikli süpürge ile süpürülebilir. Çıplak ayak ile bastığınız zaman ayaklarınızı acıtmaz. Estetik bir görüntüye sahiptir. Bakım yapmanıza gerek yoktur.

Dekorasyon Çim Halı Nerede Kullanılır?

Koşu yollarına çim halı yapabilirsiniz. Parklarda tabana çim halı yaptırabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde kullanabilirsiniz. Spor alanlarında kullanabilirsiniz. Otel ve restaurant alanlarında kullanabilirsiniz. Teras veya balkonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bahçe düzenlemesi ve peyzajlarınızda da aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Dekorasyon Çim Halı Modelleri


Peyzaj & Landscape Çim Halı

Peyzaj Landscape Çim Halı
Peyzaj Landscape Çim Halı

Peyzaj ve Landspace Çim halı koşu alanları otel peyzaj alanları gibi dış mekanlarda rahatça kullanılan gerçek çim halı hissiyatı veren landspace çim halılarımız uzun ömürlü olup kötü hava şartlarına karşı da dayanıklıdır.

Peyzaj & Landspace Çim Halı Özellikleri

Peyzaj ve Landspace çim halılarımız garantilidir. Güneş ışınlarına karşı UV korumalıdır. Ateşe ve yanmaya karşı da dayanıklıdır. Çıplak ayak ile basılınca ayakları acıtmaz. Alt taban kısmı oluklu olduğu için su barındırmaz. Estetik görüntüye sahiptir. Bakımına gerek yoktur. Doğal çim görünümlüdür.

Peyzaj & Landspace Çim Halı Nerede Kullanılır?

Koşu yollarında ve parklarda kullanılabilir. Alışveriş merkezlerinde kullanılabilir. Spor alanlarında da kullanabilirsiniz. Otel ve restaurantların peyzaj alanlarında da kullanabilirsiniz. Teras ve balkonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bahçenizin peyzaj alanlarında da yine kullanabilirsiniz.

Peyzaj & Landspace Çim Halı Modelleri


Spor Zemin Çim Halılar

Spor Zemin Çim Halılar

Spor zemin çim halılar futbol sahalarında, gol sahalarında, hokey için, Multisport dallarında, Rugby çim halı için ve tenis alanlarında kullanılabilecek Spor zemin satışlarımız da devam etmektedir. Güneş ışınlarına karşı korulamalı, kötü hava şartlarına karşı dayanıklı Spor zemin çim halılarımız doğal bir görünüme estetik yapıya sahiptir.

Spor Zemin Çim Halı Özellikleri

Spor Zemin Çim Halılarımız garantilidir. Güneş ışınlarına karşı UV korumalı olup ateşe ve yanmaya karşı da dayanıklıdır. Çıplak ayak ile basılınca ayakları acıtmaz. Alt taban kısmı oluklu olduğu için su barındırmaz. Estetik görüntüye sahiptir. Bakımına gerek yoktur. Doğal çim görünümlüdür.

Spor Zemin Çim Halılar Nerede Kullanılır?

Futbol Sahaları, Golf Sahaları, Rugby Alanları, Multisport dalları alanları, Tenis Kortları çim Halıları ve Hokey sahalarında kullanılabilir.

Spor Zemin Çim Halı Modelleri

Futbol Spor Zemin
Golf Spor Zemin
Tenis Spor Zemin
Hokey Spor Zemin
Multisport Spor Zemin
Rugby Spor Zemin

Futbol Spor Zemin Çim Halı Modelleri

Activeturf Spor Zemin Futbol Çim Halı

ActiveTurf çim halı; uzun ömür, estetik yumuşak bir dokunuş, mükemmel oyun keyfi, ofsayt çizgili koyu ve çift renk alternatifleri ile profesyonel futbol ve halı sahalar için biçilmiş kaftan.
Tercihen 40mm, 50mm, 55mm ve 60mm ölçülerinde FIFA standartlarında üretilebilmektedir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100% Polietilen(PE), Monofilament, 220 mikron

Atlas Grass Spor Zemin Futbol Çim Halı

55 mm hav uzunluğunda ve toplam 3000 gr ağırlığının üzerinde olan ATLAS GRASS ‘ı anlatmaya gerek yok. Teknik özellikleri onun monofilament halı sınıfındaki farkını anlatmak için yeterli. Tercihen 55mm ve 60mm ölçülerinde FIFA standartlarında üretilebilmektedir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 320 mikron

Duo Filament Spor Zemin Futbol Çim Halı

FIFA standartlarında, gece-gündüz yoğun kullanım için dizayn edilmiş Duofilament GL sentetik çim halı, profesyonel spor kulüpleri tarafından en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 310 mikron

Duoturf Spor Zemin Futbol Çim Halı Modeli

Profesyonel Spor Kulüpleri Fenerbahçe’den, Bursaspor’a, sadece Türkiye’de 1000 ’in üzerinde futbol sahasında uygulanmış, kalitesi kullanıcıları tarafından tescil edilmiş, fibrile ip teknolojisinin doruğu FIFA onaylı 55mm Duoturf sentetik çim halı… Herkes taklit etmeye çalışsa da Duoturf ’un farkı Nurteks müşterileri tarafından bilinmeye devam etmektedir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Fibrile, 110 mikron

Evolution C Spor Zemin Futbol Çim Halı

Uzun ömürlü monofilament ipin omurga yapısında yapılan farklılık, Evolution C çim halıya daha dik duruş, yüksek mukavemet, uzun soluklu performans garantisi sağlamaktadır. Nurteks harikası Evolution C, monofilament teknolojisinde gerçek zirvedir.
Tercihen 55mm ve 60mm ölçülerinde FIFA standartlarında üretilebilmektedir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 240 mikron

Lion Grass Spor Zemin Futbol Çim Halı

Lion Grass sentetik çim halı; uzun ömür, estetik yumuşak bir dokunuş, mükemmel oyun keyfi, ofsayt çizgili koyu ve çift renk alternatifleri ile profesyonel futbol ve halı sahalar için biçilmiş kaftan. Tercihen 40mm, 45mm, 50mm, 55mm ve 60mm ölçülerinde üretilebilmektedir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 220 mikron

Magic Grass Spor Zemin Futbol Çim Halı

Sentetik çim tarihinde, granüllü sistemin ilk ürünü, fibrile ip teknolojisine sahip FIFA sertifikalı 100 ‘ün üzerinde sahaya imza atan Magic Grass çim halı; değişen ve gelişen ip teknolojisine rağmen ekonomik saha çözümleri için hala vazgeçilmezler arasındadır.
FIFA standartlarında 55mm hav yüksekliğine sahip Magic Grass; tercihen 40mm, 50mm ve 60mm olarak yeşil ya da kırmızı renkte üretilebilmektedir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 110 mikron

MS PRO Spor Zemin Futbol Çim Halı

55 mm hav uzunluğunda ve toplam 3000 gr ağırlığının üzerinde olan MS PRO ‘yu anlatmaya gerek yok. Teknik özellikleri onun monofilament halı sınıfındaki farkını anlatmak için yeterli.
Tercihen 40mm, 45mm, 50mm, 55mm ve 60mm ölçülerinde üretilebilmektedir

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 320 mikron

One Turf Spor Zemin Futbol Çim Halı

60mm One Turf sentetik çim halı; Profesyonel Futbol, Rugby ve Gal Futbolu için geliştirilmiş, monofilament ip teknolojisi ile FIFA standartlarında üretilen Nurteks harikası bir üründür.

Teknik Özellikleri: Rugby, Profesyonel Futbol, Gal Futbolu, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 320 mikron

Triangle F Spor Zemin Futbol Çim Halı

FIFA sertifikalı 50 ‘nin üzerinde projede kullanılan Nurteks Triangle F çim halı; uzun ömür, estetik ve yumuşak bir dokunuş, mükemmel oyun keyfi, ofsayt çizgili koyu ve çift renk alternatifleri ile profesyonel futbol ve halı sahalar için biçilmiş kaftan.
Tercihen 55mm ve 60mm ölçülerinde FIFA standartlarında üretilebilmektedir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 220 mikron

Revolution Grass Spor Zemin Futbol Çim Halı

Sentetik çim sistemi, Revolution Grass ile yeniden yazılıyor. Sentetik çim sahalarda, top oynayanların kıyafetleri boyanmıyor, ayakkabılarına granül dolmuyor. Sahalarda, sıcak havalarda oluşan granül kokusu ortadan kalkıyor. Çünkü Revolution Grass ’da kum ve granül yok. Adı gibi sentetik çimde bir devrim…
Nurteks tarafından uzun Ar-Ge araştırmaları sonucu geliştirilen ve FIFA Quality Pro Belgesi’ni granül kullanılmadan alabilmiş, Dünya’daki ilk ve tek ürün Revolution Grass, Nurteks patenti ile sentetik çim kullanıcılarının hizmetindedir

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 300 mikron


Golf Spor Zemin Çim Halı Modelleri

Putting Green Grass Spor Zemin Golf Çim Halı

Kullanımı yoğun golf alanları için geliştirilmiş olan Nurteks Putting Green Grass; en hızlı aşınan başlama vuruşu alanı için en ideal ve ekonomik çözümdür. İç ve dış mekan uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir.

Teknik Özellikleri: Golf, 100 % Polietilen(PE), Fibrile

Tee Grass Spor Zemin Golf Çim Halı

Nurteks Tee Grass, yüksek mukavemeti ve kolay bakımı sayesinde aşınma ve yıpranmayı azaltarak uzun yıllar kullanım olanağı sağlar.

Teknik Özellikleri: Golf, 100 % Polietilen(PE), Fibrile, 110 mikron


Hokey Spor Zemin Çim Halı Modelleri

Comfort Grass Spor Zemin Hokey Çim Halı

Hokey Çimi (dolgusuz, su bazlı) Nurteks tarafından tasarlanan FIH onaylı ürün, yüksek kıvrımlı fiberlerden üretilmiştir.
Fiberin yönsel olmayan yapısı, topun gittiği yönden ayrılmasını önler ve halının altından kullandığımız şok yastığı, sahaya FIH standartlarına uygun şok emilimi özelliği kazandırarak optimum oyun kalitesi sağlar.

Teknik Özellikleri: Hokey, 100 % Polietilen(PE), Fibrile, 110 mikron


Multisport Spor Zemin Çim Halı Modelleri

Multiactive Spor Zemin Multisport Çim Halı

Aşınma ve yırtılmaya karşı maksimum dayanıklılıkta üretilen MultiActive sentetik çim halı; kötü hava koşullarında da mükemmel bir oyun keyfi sunar.
Fibrile ip teknolojisine sahip 15mm MultiActive LSR çim halı, tercihen 20mm ve 25mm hav uzunluğunda da üretilebilmektedir.

Teknik Özellikleri: Profesyonel Futbol, 100 % Polietilen(PE), Fibrile, 110 mikron

Sandy Grass Spor Zemin Multisport Çim Halı

Aynı sahada temel sporları birleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kullanım alanı ve maliyeti sebebiyle voleybol, basketbol ve tenis oynanabilir sahalara her zaman ihtiyaç olmuştur.
Nurteks, bu ihtiyacı karşılamak için 26mm Sandy Grass sentetik çim halıyı üretmiştir. Çok amaçlı oyun alanları için geliştirilen Sandy Grass, 18mm ve 20mm hav uzunluklarında da üretilebilmektedir.

Teknik Özellikleri: Çok Amaçlı Sahalar, 100 % Polietilen(PE), Fibrile, 110 mikron


Rugby Spor Zemin Çim Halı Modelleri

One Turf Spor Zemin Rugby Çim Halı

60mm One Turf sentetik çim halı; Profesyonel Futbol, Rugby ve Gal Futbolu için geliştirilmiş, monofilament ip teknolojisi ile FIFA standartlarında üretilen Nurteks harikası bir üründür.

Teknik Özellikleri: Rugby, Profesyonel Futbol, Gal Futbolu, 100 % Polietilen(PE), Monofilament, 320 mikron


Tenis Spor Zemin Çim Halı Modelleri

Tennis Grass Spor Zemin Tenis Çim Halı

Tenis kortları ve çok amaçlı spor alanları için geliştirilen Nurteks Tennis Grass sentetik çim halı, %100 UV dayanımlı, Fibrile ip teknolojisine sahiptir. Tercihen kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renkte üretimi yapılabilmektedir.

Teknik Özellikleri: Tenis, 100 % Polietilen(PE), Fibrile, 110 mikron

Şimdi formu doldurun sizi arayalım ve size özel indirimli fiyat üzerinden teklif sunalım.