fbpx

Karo Halı Antalya

Antalya’ da bulunan iş yeriniz, ofisiniz, misafir alanınız için zeminini güzel şekilde kapatmak mı istiyorsunuz? En güzel çözüm ve sıklıkla kullandığımız ürün karo halısıdır. Antalya’ da karo halı fiyatları mı araştırıyorsunuz? Hem kaliteli hemde uygun fiyatlı karo halıları Antalya Biltekin Halı da bulabilirisiniz.

Dekorun en önemli tamamlayıcı öğesi de halıdır. Karo halı olarak da bilinen ofis halısı, konferans salonu halısı, akustik halı seçimlerinizde, karo halı fiyatları ve detayları hakkında bilgi alabileceğiniz doğru yerdesiniz.

Linx Incati Karo Halı
Linx Incati Karo Halı
Zamba Incati Karo Halı
Zamba Incati Karo Halı

Antalya’ da karo halı yaptırmak isteyen iş yerleri için aşağıda karo halının özellikleri, örnek çalışmalarımız, karo halının döşenmesi ile ilgili bilgiler, karo halı modelleri ve fiyatları hakkında detaylar paylaştık. Ayrıca sayfamızda ekibimiz ile hızlı iletişime geçebilmeniz, ücretsiz bilgi ve fiyat teklifi alabilmeniz için form ve iletişim bilgileri sunulmuştur. Sayfanın kenarında (mobil görünümde en altta) bulunan formdan hızlı fiyat teklifi alabilir, iletişim numaralarımızdan telefon yada WhatsApp üzerinden görüşme başlatabilirsiniz.

Antalya için Karo Halı ve Özellikleri

Karo Halı, iç içe geçebilen parçaların birleşiminden oluşan, yüksek kaliteli iplik ve tabana sahip bir halı çeşididir. Özellikle ticari ofis ve kamu binalarında tercih edilir. Uygulanışı pratiktir ve farklı desen seçeneklerine sahip olması ve başlıca tercih edilme nedenlerindendir. Ofis zeminlerinde şık desenli bir yüzey sunar. Avrupa standardı olarak 50×50 cm lik parçalar halinde üretilir, taşıması, ofis halı kaplaması ve döşemesi kolaydır.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Karo halılar dayanıklı kontrat tipi iplikler ile üretilir, bununla birlikte yüksek trafik kullanımı için tasarlanmış bukle konstrüksiyonları kullanılır. Bütün bunlar güçlendirilmiş bir taban ile birleşince dayanıklı – uzun ömürlü bir ürün meydana gelmektedir.

Zamba - Karo Halı
Zamba – Karo Halı

Isı Yalıtımı

Yüksek kalınlığı ve tekstil bir kaplama olmasından dolayı hem daha sıcak bir zemin hem de daha iyi ısı yalıtımı özelliği sunar. Beton, seramik, fayans ve mermere gibi ürünlere kıyasla yakıtta ciddi tasarruf sağlar.

Oyun Salonu Karo Halı Çalışmamız
Oyun Salonu Karo Halı Çalışmamız

Konfor & Güvenlik

Bazılan zemin gün boyu yorgunluğunuzu etkileyen önemli faktörlerdendir. Sert bir zemin üzerinde dolaşmak eklem zorlanmasına neden olabilir. Kara halılar esnek ve yumuşak yapısı nedeniyle konfor sağlar. Ek olarak düşme ve kazalarda hafifletici etkisi de bulunur.

Trape - Performance Karo Halı
Trape – Performance Karo Halı

Taşıma ve Saklama Kolaylığı

Paketler halinde saklandığı için çok katlı binalarda bile nakliyesi kolaydır. Ayrıca karo halı siparişinizle beraber her zaman birkaç paket fazladan almayı unutmayın. Kullanım sırasında aşırı zarar gören karoları yerinden çıkarıp yenisiyle değiştirme imkanınız var.

Sonsuz Tasarım Olanağı

Karo halılar çeşit çeşit renk ve desende üretilir. Modüler tasarımı sayesinde çeşit çeşit döşeme şeması ile farklı zemin tasarımları elde edebileceğiniz gibi, renkleri ve farklı kaliteleri de birbiriyle karıştırabilirsiniz. İç dekora çok kolay uyum sağlar.

Akustik Performans

Tekstil ürünü olmasından ve kalın bir taban ile birlikte üretilmesinden kaynaklı olarak laminat parke, rulo pvc gibi ürünlerden çok daha üstün akustik performans gösterir. Üstelik sadece ayak sesini absorbe etmekle kalmaz, ses yankılanmasını da azaltır. Daha sessiz ve verimli ofisler için vazgeçilmez nedenlerden birisidir.

Karo Halı Antalya Biltekin Halı olarak son derece rekabetçi bir fiyat ve sıra dışı işçilikle kaliteli döşeme sağlamak için mükemmel bir üne sahibiz.

Antalya için uygun Karo Halı Modelleri

Antalya karo halılarda yeni tasarımlar, yeni dekorlar için üretilmiş modüller ve klasik karo halı modelleri aşağıda listeledik. Ticari mekanlar, çalışma ortamları ofis yer kaplamaları için sayısız seçenekteki karo halı desenlerini katalog halinde görebilir, renk ve karo halı detaylarına tıklayarak erişin. Stoklarımızda ucuz karo halılar bulunmaktadır.

INCATI Karo Halı Modelleri

Incati karo halıları ve Incati Zamba Karo Halıları 50×50 ebatında, bitumen altlıklı, ağır kontrat, %100 ağartıcı temizlenebilir, polyamid bukle karolardır. EN13501-1’göre BflS21 yanmazlık sınıflandırmasına sahiptir ve EN985;2001’e göre tekerlekli sandalye ile kullanımda A Sınıfı uygunluğundan geçmiştir.

CORAL Renkleri için tıklayınız.
CORAL LINE Renkleri için tıklayınız.
ZAMBA Renkleri için tıklayınız.
LINEA Renkleri için tıklayınız.
SHADES Renkleri için tıklayınız.
LINOX Renkleri için tıklayınız.
COBALT Renkleri için tıklayınız.
BASALT Renkleri için tıklayınız.
COBALT LINES Renkleri için tıklayınız.
COBALT ART Renkleri için tıklayınız.
CLASSIC Renkleri için tıklayınız.
CLASSIC LINE Renkleri için tıklayınız.
LINX Renkleri için tıklayınız.
BISTRO Renkleri için tıklayınız.
COUNTRY LINES Renkleri için tıklayınız.
COUNTRY Renkleri için tıklayınız.


Performance Karo Halı Modelleri

PVC taban destekli üretilen ağır kontrat karo halıdır. Ayrıca antibakteriyeldir ve EN13501-1’göre BflS21 yanmazlık sınıflandırmasına sahiptir ve EN985;2001’e göre tekerlekli sandalye ile kullanımda A Sınıfı uygunluğundan geçmiştir.

TRAPE-T Renkleri için tıklayınız.
STREAMING Renkleri için tıklayınız.
FUSHION Renkleri için tıklayınız.
ENCORE Renkleri için tıklayınız.
FLORANCE Renkleri için tıklayınız.
ROMAN Renkleri için tıklayınız.
STAR Renkleri için tıklayınız.
VILAS Renkleri için tıklayınız.

Associated Carpets Karo Halı Modelleri

Belçika menşeli ithal karo halılar fiyat ve kalite bakımından rekabetçidir. Bayiliğimiz ile en uygun fiyatı yakalayabilirsiniz.

MOON Renkleri için tıklayınız.
BROADWAY Renkleri için tıklayınız.
STARDUST Renkleri için tıklayınız.
CHARMAINE Renkleri için tıklayınız.
HIGH FIDELITY Renkleri için tıklayınız.
NOVARA Renkleri için tıklayınız.
SKYLINE Renkleri için tıklayınız.
STAR TREK Renkleri için tıklayınız
RACE Renkleri için tıklayınız.
RUSH Renkleri için tıklayınız.
FLOW Renkleri için tıklayınız.
SWIFT Renkleri için tıklayınız.
FORREST Renkleri için tıklayınız.
ROCKET Renkleri için tıklayınız.
DIVA Renkleri için tıklayınız.
OPAL Renkleri için tıklayınız.
COBALT Renkleri için tıklayınız.

Karo Halı Antalya Fiyatları Nedir?

Karo halılar, m2 üzerinden fiyatlandırılarak satışı yapılır. Uygulanışı son derece pratiktir ve zemin yüzeylerinde çok fazla renk ve desen seçeneklerine sahibiz. Hesaplı ofis halı fiyatları ile ISO 9001, ISO 14001, CRI Plus, Leed Credit, CE Belgelerine sahip ürünler sunmaktayız. Antalya Karo Halı hazır stok olarak en gelişmiş firmayız. Hazır stoktan anında teslimat ve proje hazırlanır. 50×50 Antalya Karo halı fiyatları ve modelleri ile ücretsiz proje desteği hizmeti veriyoruz. Satış ekibimiz ile iletişime geçerek projeniz için hızlı teklif alın.

 • Hav : Halı yüzeyini oluşturan ve gözle gördüğümüz kısma hav denir.
 • Bukle Havlı (Loop Pile): Hav yüzeyi kesilmemiş buklelerden meydana gelen halı çeşididir. (loop pile)
 • Kesik Havlı (Cut Pile): Kesik hav ipliklerinden oluşan yüzeye sahip halı dokusudur. (cut pile)
 • Kesik ve Bukle Havlı Halı: Kesik uçlu hav iplikleri ve buklelerin kombinasyonundan oluşur. (Cut & Loop Pile)

Karo Halı Antalya Referanslarımız

Aşağıda Antalya bölgesinde çalışmalarını tamamladığımız otel, ofis karo halı kaplama örnekleri bulunmaktadır. Ticari mekanların vazgeçilmez yer kaplama malzemesi olan karo halılar profesyonel ekibimiz ile mekanların havasını değiştirmeye devam ediyor. ofis zemin halı kaplama – siyah beyaz karo halı

Toplantı Salonu - Karo Halı
Toplantı Salonu – Karo Halı
Zamba - Karo Halı
Zamba – Karo Halı
Muhasebe Ofisi - Karo Halı
Muhasebe Ofisi – Karo Halı
Bistro Karo Halı
Bistro Karo Halı
duvar kagıdı marketi ofisler (2)
Ofis – Karo Halı

Karo Halı çalışmalarımız için tıklayınız.

Karo Halı Nerelerde Kullanılır?

Karo Halı üstün teknik özellikleri nedeniyle bir çok alanda kullanılır. Hemen hemen her yerde gördüğünüz karo halılar aşağıdaki belirlen mekanlarda sıkça kullanılmaktadır.

 • Ofis Mekanları
 • Banka Yönetim Binaları ve Şubeleri
 • Devlet Daireleri ve Kamu Kurumları
 • Oteller ve Yönetim Ofisleri
 • Sinema, Tiyatro Salonları
 • Konferans Salonları
 • Konser Salonları
 • Kongre Merkezleri
 • Ticaret Merkezleri
 • Fabrikaların Yönetim Ofisleri
 • Fuarcılık Sektörü

Karo Halı Antalya Döşeme Hizmeti?

Karo Halı ürünlerimizle kolay bir döşeme yapabilmek ve karo halının uzun ömürlülüğü için kalite kontrol standartlarına dikkate edilerek döşeme yapılmalıdır. En iyi döşeme şeklinin sağlanması açısından profesyonel ekibimiz tarafından önerdiğimiz döşeme talimatlarına uyulmalıdır. Döşeme işlemine başlamadan önce mutlaka karo halının kullanılacak mekana göre doğru tipte, renkte ve ölçüde olduğunu kontrol edin.

karo halı nasıl döşenir

1. Karo Halı Döşemesi Öncesi Ortam Koşulları

Halı döşenecek alanın ortam sıcaklığı 15°C – 30°C arasında, nem miktarı %60 – %65 arasında olması gerekmektedir.

2. Karo Halı Döşenecek Zeminin Hazırlanması

Karo halıların döşeneceği zemin düz, kuru, temiz, sağlam, nemsiz ve girintisi çıkıntısı olmamalıdır. Eğer zeminde yerden ısıtmalı var ise de karo halı döşenenebilir. Ancak bu durumda sıcaklığın 20°C’yi geçmemesi gerekmektedir. Karo halılar düzgün şekilde hazırlanmış ve karoya uygun zeminlerin üzerine gerekli şartlar sağlandıktan sonra döşeme işlemine başlanabilir. Pürüzsüz, aynı seviyede ve muntazam bir döşeme sağlamak için tüm yarık ve çatlaklar, delikler, zemindeki kasisler giderilmelidir. Zemin düzgün olmalı olmamalıdır. Düzgün olmayan bir zeminde döşeme yapılması durumunda, modüler karo halılar aynı hizaya gelmeyecektir. Halı döşenecek zemin sağlam, temiz, kuru olmalı, üzerinde herhangi bir boya, gres yağı, yağ, toz, kir ya da halının yere yapışmasını engelleyecek türde yabancı madde artıkları olmamalıdır. Bu şartlar sağlandığında Karo halı yapıştırıcısı zeminde maksimum performans sağlayacaktır. Eğer zeminde daha önceki döşemeden kalan tutkal parçaları varsa, temizlenmelidir. Önceden kalma karo halı yapıştırıcısının yada tutkalının sökülmesinde kullanılacak maddenin seçiminde dikkatli olunmalıdır. Yeni kullanılacak tutkalla temas ettiğinde sorun yaratacak solvent bazlı sökücülerden sakınılmalıdır. Tutkal sökülürken kullanılan ekipmanın kirli olması veya anlatılan metodların yanlış uygulanması sonucu oluşan hatalar tutkal ya da halı üreticisinin sorumluluğunda değildir.

3. Karo Halının Döşenmesi

Karo halılar döşenecek alana 1 gün öncesinden getirilmesinde fayda vardır. Halılar kutusundan çıkarılıp ortamın havasına uyum sağlamalıdır. Döşeme işlemine başlamadan önce en uygun karo halı yapıştırıcısını bulup, rulo fırça yardımı ile tüm zemine sürünüz. Zeminin durumuna göre 10 – 25 dakika arasında beklemek gerekebilir, yapıştırıcı şeffaf görünüme kavuştuktan sonra karo halı döşeme işlemine geçilir. Ortam sıcaklığı en az 15 derece olmasına dikkat edin. Karolar birbirine yakın ve sıkı bir şekilde döşenmelidir. Döşerken karo halıların altındaki ok işaretlerine uymalı ve birbirlerine sıkı bir şekilde döşenmelidir. Karo halısını döşemeye nereden başlamalıyız sorusuna ise ekibimiz tarafından verilen tavsiyeyi dikkate alabilirsiniz. Kapı önünden başlayıp o bölgeyi komple döşedikten sonra ana duvarla paralel giderek odanın ortasına doğru devam etmektedir. Daha sonra sırasıyla döşenecek olan kısımlara bu noktadan hareket edilmelidir. Kullanılacak karo halı yapıştırıcı, çok parlak ve kaygan zeminler için Denlaks (Uzin) marka U-2100 tipi, diğer zeminler için Denlaks (Uzin) marka U1000 tipi veya AYK marka H-621 tipi, uygulama miktarı ise zeminin durumuna göre 100 gr/m2 kadar olmalıdır.

Karo Halı Nasıl Döşenir

4. Karo Halı Döşeme Şekilleri

Aşağıdaki şekiller ile karo halı kaplaması yapılabilir.

a. Dama Tahtası Modeli: Her karo yanındakiyle 90 derece dönük olarak döşenecek olup hiçbir karo yanındakiyle aynı yönde olmayacaktır. Genelde tavsiye edilen döşeme şeklidir.

Karo Halı Döşeme Dama Modeli
Dama Modeli Karo Halı Döşeme

b. Tuğla Serme Modeli: Her karo yarım sıra kaydırarak döşenir.Her sıra birbirinden yarım sıra kaydırıldığında bu modelde hiçbir zaman birbirine yakın dört köşe noktası olmaz.

Karo Halı Döşeme Tuğla Modeli
Tuğla Modeli Karo Halı Döşeme

c. Broadloom Modeli: Düzgün ve muntazam bir döşeme isteniyorsa tüm karo halılar aynı yönde yerleştirilmelidir. Tüm oklar aynı yönü göstermelidir. Görseller ve açıklamalar samur karo halı döşeme talimatından alınmıştır. Bu durumda düz halı görüntüsü oluşup, ek yerlerinin belirginleşeceğinden dolayı müşteriden onay alınmalıdır.

Karo Halı Döşeme Broadloom Şekli
Broadloom Modeli Karo Halı Döşeme

d. Serbest Döşeme: Bu sistemde kullanıcının zevki ve isteğine göre birden fazla renkli karo halı kullanarak istediği gibi döşenmesi mümkündür. Bu döşemede bir uyum ve standart beklenemez.

5. Karo Halı Döşeme Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Döşeme tamamlandıktan sonraki 24 saatten 48 saate kadar yeni döşemesi yapılan halı üzerinde fazla üzerine basılmaması veya mobilya taşınması, eşya yer değiştirme işlemi tavsiye edilmez. Ayrıca yeni döşenen mekanlarda özellikle su ile ya da başka malzemelerle yapacağınız temizlik işlemleri de döşeme tamamlandıktan en az 30 gün sonrasında yapılmalıdır. Yeni döşemesi yapılan yerler leke, kir ve boyalara karşı gerekirse döşeme bittikten sonra ekstra çalışılarak korunmalıdır. Bu durumda döşemesi yeni biten yerlerin üzeri leke tutmayan kağıt malzeme ile kapatılarak ve kağıtların kenarları da bantla sıkıca tutturmak suretiyle halının zarar görmesi önlenebilir.

Karo Halı Nasıl Temizlenir?

Karo Halı Satın Al, Bayilikler

Türkiye ‘nin her yerine karo halı satışı yapıyoruz. Projelerin durumuna göre ücretsiz karo halı döşemesi hizmetimiz vardır. Karo halı metre kare fiyatları bakımından en çok tercih edilen Biltekin Karo Halı ile iletişime geçin.

Karo Halı satın al – karo halı proje destek verdiğimiz iller; Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlı Urfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce