fbpx

Eğirdir Cami Halısı

G120 Koyu Mavi

G120 Koyu Mavi

Isparta Cami Halısı olarak Eğirdir’de çeşitli model ve renk seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Eğirdir Cami Halısı Saflı, Göbekli ve Seccadeli olmak üzere %100 akrilik ve yün kaliteli iplik kullanılmaktadır.

Kolay temizlenen ve uzun ömürlü olan cami halısı modellerimiz ile 1960’dan beridir süregelen tecrübemiz ve memnun müşteri potansiyelimiz bulunmaktadır. Referanslar sayfamızı ve Cami Yurt Halısı referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Eğirdir Cami Halısı Çalışmalarımız

Eğirdir Cami Halısı Modelleri

Eğirdir Cami Halısı modellerimiz %100 Akrilik ve Yün, kaliteli ip, kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü özelliklere sahiptir.

→ Saflı Cami Halısı Modelleri

Saflı Cami Halısı modeli, üzerindeki şeritlerin sağladığı kolaylık, cemaatin sıkışmadan belli bir nizamda ibadet yapmasını sağlar. Eğirdir Cami Halısında tercih edilmektedir.

♦Saflı Cami Halısı örnek modeller

→ Göbekli Cami Halısı Modelleri

Göbekli Cami Halısı Modeli düz halı zeminin tam ortasında olan büyük desen işlemesidir, camiye hoş bir hava katar. Eğirdir Cami Halısı modeli olarak göbekli cami halısıda tercih edilmektedir.

♦Göbekli Cami Halısı örnek modeller

→ Seccadeli Cami Halısı Modelleri

Seccadeli Cami Halısı Modeli herkesin önünde sanki bir seccade varmış gibi cemaatin sıkışmadan bir nizam içerisinde ibadet etmesini sağlar ve camiye hoş bir hava katar. Eğirdir Cami Halısı olarak Seccadeli Cami Halısı da çok tercih edilebilmektedir.

♦Seccadeli Cami Halısı örnek modeller

Eğirdir Cami Halısı Fiyatları

Eğirdir Cami Halısı en uygun fiyat avantajı ile Biltekin Halı’da. Biltekin Halı sizlere 1960 yılından bu yana yakaladığı özgüven ve müşteri memnuniyeti potansiyeliyle en uygun fiyatları sunmaktadır.

Biltekin Halı İletişim Sayfasından bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/u0555988/public_html/wp-content/themes/biltekin/includes/content-single.php on line 281
Biltekin Halı
Biltekin Halı
1960'dan bugüne, kalite ve memnuniyet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir