fbpx

Yalvaç Cami Halısı

G104 Bordo

G104 Bordo

Isparta Yalvaç Cami Halısı çalışmalarımıza ara vermeden tüm hızıyla devam ediyoruz. 1960 yılından beridir edindiğimiz tecrübe ile cami için en uygun modelin seçilmesi fiyat konusunda sizlere yardımcı olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yalvaç Cami Halısı Modelleri

Saflı Cami Halısı modelleri halı zeminine işlenen düz şeritlerden oluşan cami halısıdır. Yalvaç Saflı cami halısı ile cemaat sıkışmadan ve belli bir nizam içerisinde ibadetini yerine getirebilmektedir.

Saflı Cami Halısı modellerini inceleyin.

Göbekli Cami Halısı Modelleri ise halı zeminin tam ortasına işlenen çok büyük desenli halıdır. Caminin iç mimari ve renk uyumuna göre özenle cami halısı seçilir. Cami içerisinde naif bir hava oluşmasına sebep olur.

Göbekli Cami Halısı modellerini inceleyin.

Seccadeli Cami Halısı Modelleri cematteki her bir kişinin önünde seccade varmışçasına yine sıkışmadan ve bir nizam içerisinde ibadetin yerine getirilmesini sağlar.

Seccadeli Cami Halısı Modellerini inceleyin.

Yalvaç Cami Halısı Fiyatları

Caminin metrekaresine ve zeminine göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Yalvaç Cami Halısı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biltekin Cami Halısı İletişim


Isparta Cami Halısı sayfamızdan da detaylı bilgileri alabilirsiniz.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/u0555988/public_html/wp-content/themes/biltekin/includes/content-single.php on line 281
Biltekin Halı
Biltekin Halı
1960'dan bugüne, kalite ve memnuniyet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir