fbpx

Seccadeli Cami Halısı Modelleri

Cami halılarında en kullanışlı modellerden olan seccadeli cami halılarıdır. Belli aralıklarla yapılan seccade işlemeleri ekstra bir seccade kullanımı gerektirmiyor. Seccade işlemeleri normal bir seccade gibi kullanım imkanı sağlamaktadır. Çok farklı modelleri ve renkleri olan seccade cami halıları yine diğer cami halı türleri gibi caminin iç mimarisi ve desen işlemelerine göre uygun modeli seçmekten geçer. Kaliteli ipin kullanılmasından dolayı seccadeli cami halıları caminize koyulduktan sonra göze hoş gelen bir görüntü, ferahlık ve kaliteyi sizlere göstermektedir.

Caminize özel olarak olarak üretilen seccadeli cami halıları ile cemaat her bir seccade işlemesinde rahat ve sıkışıklık olmadan ibadetini yerine getirir.

Seccadeli cami halısı modellerine ve kalitesine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Özellikle caminizin metrekaresine göre birim fiyatı üzerinden Biltekin Halı olarak bizden teklif alabilirsiniz. Onlarca model ve desen işlemesi ile Biltekin Halı’dan seccadeli cami halıları hizmetini de alabilirsiniz.

 

 

 


Saflı Cami Halısı Modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Göbekli Cami Halısı Modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Cami Halısı sayfasına dönmek için tıklayın.