fbpx

İstanbul Cami Halısı

Biltekin Halı olarak 1960 yılından itibaren edindiğimiz onca tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul Cami Halısı hizmetini vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Saflı Cami Halısı, Göbekli Cami Halısı ve Seccadeli Cami Halısı modellerimiz ve çok renk seçenekleri ile caminin iç mimarisi ve renk uyumuna göre en uygun halıyı seçmenizde yardımcı oluyoruz.

Biltekin Halı bir çok referansa sahip olduğu gibi cami halısı konusunda da Türkiye’nin bir çok ilinde oldukça referansa sahip bir çok caminin halı hizmetini üstlenmiştir. Bu hizmetini bugüne kadar layığı ile yerine getiren Biltekin Halı cami halısı konusunda müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçilik taahhüt eder. Referanslarımız sayfasına göz atabilirsiniz.

İstanbul Cami Halısı Modelleri

İstanbul Cami halısı yaparken kullanılan ve en çok tercih edilen Saflı Cami Halısıdır. Saflı cami halısı çok fazla rağbet görmesinin nedeni sadeliği ve güzel görünmesinin yanı sıra cemaatin sıkışmadan düzgün ve bir nizam içerisinde ibadetini yerine getirebilmesidir. Saflı Cami Halısı model örneklerinden bazıları şöyledir:

Tüm Saflı Cami Halısı modellerini görmek için tıklayın.

İstanbul Cami Halısı hizmetini verirken bir diğer rağbet gören ise göbekli cami halısı modelidir. Özel dokusu, görünümü ve caminin iç mimari ve renk uyumuna göre özenle seçilen göbekli cami halısı da çok fazla tercih edilen modellerdendir. Göbekli Cami Halısı model örneklerinden bazıları şöyledir:

Tüm Göbekli Cami Halısı modellerini görmek için tıklayın.

İstanbul Cami Halısı hizmetinde en çok tercih edilen diğer model ise seccadeli cami halısıdır. Cemaati oluşturan her bir bireyin önünde sanki seccade varmış gibi cemaatin sıkışmadan ve düzgün bir şekilde sıralanmasına fayda sağladığından oldukça rağbet görmektedir. Seccadeli cami halısı model örneklerinden bazıları şöyledir:

Tüm Seccadeli Cami Halısı modellerini görmek için tıklayın.

İstanbul Cami Halısı Fiyatları

İstanbul Cami Halısı hizmetini almadan önce ön bilgi, caminin mimarisi, metrekaresi vb gibi önemli konuları bilmemiz gerekmektedir. Bu konuda ücretsiz daha fazla bilgi ve yardım almak için bizi arayabilirsiniz.