fbpx

Akseki Cami Halısı

Göbekli Cami Halısı Modelleri

Antalya cami halısı konusunda en kaliteli hizmeti vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bir çok referansımız ve onlarca çeşit cami halısı modellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Akseki Cami Halısı modellerimiz saflı cami halısı, göbekli cami halısı ve seccadeli cami halısıdır. Akseki Cami Halısı kaliteli %100 akrilik ve %100 yün iplikten özenle dokunmakta, caminin iç mimarisine ve dokusuna uygun olarak özenle seçimi yapılmaktadır.

Cami Halısı Çalışmalarımızdan Örnekler

Biltekin Halı olarak; Akseki’de bulunan camiler için yerinde keşif, en uygun modeli seçme ve indirimli fiyat avantajından faydalanmak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Akseki Cami Halısı Modelleri

Akseki cami halısı modelleri %100 akrilik ve yün ipliklerle dokunmakta olup bu modeller ise şunlardır:

Akseki Saflı Cami Halısı Modelleri

Saflı cami halısı düz halı zemini üzerindeki şeritlerden oluşan modellerdir. Akseki Saflı Cami Halısı modellerinin tercih edilmesinin sebebi insanların sıkışmadan daha rahat bir şekilde ibadetini yerine getirmesinden dolayıdır.

Akseki Göbekli Cami Halısı Modelleri

Akseki’de Göbekli Cami Halısı seçeneklerimizde mevcuttur. Göbekli cami halısı düz halı zemini üzerindeki tam ortada bulunan büyük işlemelidir. Bu ortada bulunan işleme o kadar büyüktür ki caminin halısının ve renginin önemini kalmamasını sağlar. Cami içerisinde nezih bir ortamın oluşmasına neden olur.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/u0555988/public_html/wp-content/themes/biltekin/includes/content-single.php on line 281
Biltekin Halı
Biltekin Halı
1960'dan bugüne, kalite ve memnuniyet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir