fbpx

Atabey Cami Halısı

G112 - Koyu Mavi

G112 - Koyu Mavi

Isparta Cami Halısı konusunda firmamız 1960’dan bugüne kadar onlarca referansa ve memnun müşteri potansiyeline sahiptir. Atabey Cami Halısı modelleri; Saflı Cami Halısı, Göbekli Cami Halısı ve Seccadeli Cami Halısıdır. Bu modellerin her birinin seçilmesinde önemli etkenler vardır.

Atabey Cami Halısı konusunda Saflı Cami Halısının tercih edilmesinin nedeni halıdaki şeritlerden dolayı cemaat sıkışmadan ve belli bir nizamda ibadetini yerine getirebilmektedir.

Atabey Cami Halısında Göbekli Cami Halısının tercih edilmesinin nedeni ise caminin iç mimari ve dokusuna uygun halı modelinin tercih edilmesi, düz bir zeminin ortasına işlenen büyük desen ile de camiye hoş bir hava katmasındandır.

Atabey Cami Halısı konusunda Seccadeli Cami Halısı da tercih edilenler arasındadır. Seccadeli Cami Halısı tercihi sanki herkesin bir seccadesi varmış gibi bir nizam içerisinde sıkışmadan herkesin duracağı yer bellidir .

Isparta Atabey Cami Halısı Çalışmalarımız için bazı örnekler

Isparta Atabey Cami Halısı Modelleri

Biltekin Halı olarak bizimle irtibata geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. İletişim Sayfası


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/u0555988/public_html/wp-content/themes/biltekin/includes/content-single.php on line 281
Biltekin Halı
Biltekin Halı
1960'dan bugüne, kalite ve memnuniyet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir