fbpx

Bucak Cami Halısı

G117 - Koyu Mavi

G117 - Koyu Mavi

Burdur Bucak Cami Halısı en iyi halı firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bir çok halı modeli ve renk seçenekleri ile sunduğumuz Cami Halısı %100 akrilik ve yün özellikleri yanı sıra kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü halılardır.

Bucak Saflı Cami Halısı

Bucak Cami Halısı modellerimiz arasında yer alan Saflı Cami Halısı modeli cemaatin yoğun zamanlarında belli bir nizam içerisinde sıkışmadan ibadetini yerine getirmesini sağlar.

Bucak Saflı Cami Halısı Modelleri

Saflı Cami Halısı Tüm Modeller için buraya tıklayın.

Bucak Göbekli Cami Halısı Modelleri

Bucak Göbekli Cami Halısı caminin iç mimari ve renk uyumuna göre özenle seçilir. Cami Halısının tam ortasına işlenen bu desen ile cami içerisine hoş ve naif bir hava katar.

Göbekli Cami Halısı Tüm Modeller için buraya tıklayın.

Bucak Seccadeli Cami Halısı Modelleri

Bucak Seccadeli Cami Halısı ise herkesin önünde birer seccade varmışçasına cemaati bir nizam içerisinde sıkışmadan saf tutmasını sağlar.

Seccadeli Cami Halısı Tüm Modeller için buraya tıklayın.

Bucak Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları caminin zeminine mimarisine ve metrekaresine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biltekin Halı İletişim


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/u0555988/public_html/wp-content/themes/biltekin/includes/content-single.php on line 281
Biltekin Halı
Biltekin Halı
1960'dan bugüne, kalite ve memnuniyet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir